Oda po 25-erių: veido kremo pasirinkimas

Veido kremaiGreičiausiai daugelis yra ne kartą girdėję, jog savo oda intensyviau rūpintis reikia pradėti jau nuo 25-erių. Visgi sulaukus tokio amžiaus organizme mažėja kolageno, hialurono rūgšties, todėl odai gali trūkti maitinimo, drėkinimo. Galiausiai ji po truputį pradeda senti, atsiranda raukšlelės, išsausėjimai, pritrūksta elastingumo. Tam, kad šis procesas būtų sustabdytas, reikia trūkstamų medžiagų odai suteikti išoriškai odos priemonėmis bei vitaminais. Taip pat nuo šio amžiaus labai puikiai pradeda matytis odos priežiūros įpročiai, kaip ji saugoma. Jeigu kol kas neturite itin gerų įpročių, juos reikėtų po truputį pradėti gerinti, kad oda ilgiau išliktų jaunatviška ir daili.

Labiausiai rūpėti turėtų pradėti odos drėkinimas, todėl visi veido kremai turi būti su kokybiškais ingredientais, kurie padėtų tinkamai pamaitinti odą ir atstatyti drėgmės balansą. Puikių variantų atrasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Verta pagalvoti apie koncentruotus serumus, kurie naudojami prieš kremą ir gali kur kas pagerinti odos maitinimą. Tam, kad oda nesausėtų, reikia nepamiršti drėkinti ją ir iš vidaus, tad jei neišgeriama pakankamai vandens, logiška, jog tai pakenks ir odai. Taigi, drėkinimas turi būti visapusiškas, nes vien veido kremai visko neišspręs.

Kad oda nesentų, labai daug įtakos turi ir apsauga nuo saulės. Daugelis nepasivargina saulėtomis dienomis išsitepti kremu turinčiu apsaugą, nes tokie veido kremai kasdienai atrodo nepatogu, per riebu ir panašiai. Deja, saulė daro žalą net ir žiemos metu, todėl geriausiai oda apsaugosite, jei spf veido kremai bus naudojami kasdien, visus metus. Na, o jeigu tai atrodo per daug didelis įsipareigojimas, užsitikrinkite, jog tokiu kremu pasitepsite bent jau saulėtomis dienomis, saulei suaktyvėjus.

Odos valymas, šveitimas ir švaros užtikrinimas tiesiog būtinas. Taigi, visuomet užsitikrinkite, kad miegoti einate su švaria oda ir drėkinančiu kremu. Valymai gali būti atliekami kosmetologo kabinete kas porą mėnesių, o švelnius šveitiklius naudoti užteks kartą per savaitę, jog pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Labai gerai kartais palepinti veido odą intensyviomis kaukėmis, kurios padeda atstatyti drėgmės balansą. Žinoma, rinktis reikia gerus ingredientus turinčias priemones, tuomet iškart pastebėsite puikius rezultatus ant savo veido odos.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *