Kaip lakuoti nagus kaip profesionalui: Gelinio lako vadovas

Nesvarbu, ar norite atrodyti natūraliai, ar drąsiau, jūsų nagai yra svarbus aksesuaras. Geliniai nagai, arba gelinis manikiūras, vis labiau populiarėja dėl savo ilgalaikio poveikio. Vietoj to, kad geliai būtų tepami ant įprasto nagų lako, jie tepami kaip bazinis sluoksnis, o kad sukietėtų, jie kietinami UV šviesa. Rezultatas – stipresni nagai, kurie išlieka bent dvi savaites, nesuskilinėja ir nelūžinėja. Yra daugybė būdų, kaip pasiekti tokių pačių rezultatų namuose, tačiau jei ieškote kažko greitesnio ir patogesnio, galbūt norėsite investuoti į specializuotus produktus. Tačiau tai nereiškia, kad tai turi būti brangu! Dalijamės geriausiais patarimais, kaip, naudodamiesi nebrangiais produktais, namuose galite išgauti salono stiliaus nagus. Gelinis lakavimas ir specialisto patarimai.

Ko jums reikės?

LakavimasPagrindo sluoksnis – jis tepamas prieš gelinį lakavimą, kad apsaugotų nagus ir sukurtų lygų paviršių spalvai užtepti. Jei nenaudosite bazinio sluoksnio, kelias dienas nešiojant gelį nagai gali nusidažyti geltonai. Viršutinis sluoksnis – jis tepamas pabaigoje, kad spalva išliktų ilgiau. Įsitikinkite, kad įsigijote viršutinį laką, specialiai sukurtą geliams, kitaip jis nesusijungs su geliu. Gelinis nagų lakas – tai pagrindinis produktas, suteikiantis nagams tvirtumo. Dažniausiai pasitaikantis tipas yra UV/LED nagų lakas, t. y. jį galima kietinti UV arba LED šviesoje. Nagų buferis – jis sušvelnina ir išlygina nelygius nagų kraštus. Nagų šepetėlis – geriausiai tinka nagų odelėms valyti ir nagų lako pertekliui nuo odos pašalinti.

Viršutinis sluoksnis: labai blizgiam paviršiui

Viršutinis sluoksnis tepamas pabaigoje, kad spalva išliktų vientisa ir ilgiau išliktų. Įsitikinkite, kad įsigijote viršutinį laką, specialiai sukurtą geliams, kitaip jis nesusijungs su geliu. Dėl blizgaus viršutinio sluoksnio manikiūras atrodys profesionaliau. Nors jei norite didelio blizgesio, turėsite įsigyti specialių produktų. Taigi, jei norite pasiekti daugiau, rinkitės viršutinį sluoksnį, pasižymintį dideliu blizgesiu. Taip pat rekomenduojama rinktis negeltonuojantį viršutinį laką, nes jis padės išvengti UV spindulių sukeliamų dėmių ant nagų.

Nagų buferis: lygiems nagams

Nagų buferis naudojamas nagų nelygiems kraštams išlyginti ir sušvelninti. Paprastai nagų buferį turėtumėte naudoti kartą per savaitę, kad išlaikytumėte sveikus nagus. Kad pasiektumėte tokių pačių rezultatų, galite įsigyti nagų poliravimo bloką arba naudoti šlifavimo lentą. Nagų poliruoklį geriausia naudoti žmonėms, kurių nagai natūraliai lygūs, nes kitaip gali likti nuplėštos nagų odelės.

Nagų šepetėlis geriausiai tinka nagų odelėms valyti ir nagų lako pertekliui nuo odos pašalinti.

Geriausias būdas namuose pasiekti salono stiliaus nagus – derinti produktus. Kad rezultatai būtų tvirčiausi ir ilgalaikiai, rekomenduojama naudoti gelinį manikiūrą. Šiame vadove rasite visą informaciją, kurios reikia norint namuose išgauti salono kokybės nagus.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *