Vestuvės paplūdimyje – tai įmanoma

Nors turime labai nedaug jūros kranto savo šalyje, visgi ir lietuviams įmanomas vestuvių planavimas paplūdimyje. Vasaros būna gana šiltos, o tuoktis galima būtent vasarą.

Raskite svajonių paplūdimį

VestuvėsPirmiausia vestuvių planavimas turėtų prasidėti nuo tinkamo paplūdimio pasirinkimo. Jums reikia nuspręsti kokio ir kur jo norite. Ar tai bus paprastas paplūdimys Klaipėdoje, po gal Šventojoje. O gal norsite keliauti į balto smėlio paplūdimius Kuršių Nerijoje, kuriais žavisi viso pasaulio užsieniečiai, atvykę pas mus į svečius. Svajonių paplūdimys gali būti rastas nebūtinai mūsų kranto dalyje, bet ir paėjus pajūriu toliau. Štai Latvijos Papės paplūdimiai yra labai ramūs, ten beveik nėra žmonių – galite švęsti ir ten.

Apsvarstykite svečių kiekį

Kaip ir standartinis vestuvių planavimas, taip ir vestuvių paplūdimyje, pirmiausia jis prasideda svečių kiekio nustatymu. Kiek iš tiesų į jūsų vakarėlį ateis svečių? Ką kviesite? Skaičius yra labai svarbus, nes pagal jį vėliau skaičiuosis įvairios išlaidos, kada kažką pirkdami skaičiuosite kiekvienam žmogui. Tarkime, užsakinėjant kėdes, gultus, maistą, gėrimus ar dovanėles svečiams. Tik sužinoję žmonių kiekį, iškart kvieskite juos, siųskite kvietimus.

Išnaudokite saulėlydį

Taip pat verta prisiminti, kad saulėlydis ir saulėtekis – tai tikros dovanos iš gamtos. Tokių specialiųjų šviesų efektų nepasiūlytų net geriausi apšvietėjai, renkantis efektus renginiui kažkur kitur. O štai į jūrą panyranti ar iš jos išlendanti saulė – nuostabus renginys. Tad planuodami tam tikras vestuvių šventės dalis, numatykite, kas būtent vyks šiais momentais. Galbūt saulėlydžio metu vyks jaunavedžių šokis, o gal kokia nors tradicija. Galima ir kunigą į paplūdimį atsivežti, ir sutuokti žmones būtent saulėlydžio metu. Taip pat galima saulėtekiui planuoti kažką – tarkime, apsikeitimą dovanomis ir ėjimą miegoti, jeigu dar kiti nebus anksčiau užmigę.

Įrenkite pavėsinę

Nors mes galime daugiau – mažiau numatyti, kad liepos mėnesį bus šilčiau negu vasarį, tačiau išpranašauti orų nepavyks. Tikra dovana, jeigu bus giedra, tačiau jūs turite ruoštis blogiausiam, ir apsaugoti savo šventę ir nuo lietaus. Dėl to reikės specialios pavėsinės, kuri sutalpintų ne tik stovinčius, bet ir šokančius svečius. Kai lyja, prie jūros būna stiprus vėjas, todėl apsaugokite žmones ir nuo jo, įrengdami ir tvirtesnį prieglobstį. Samdykite apsauginius bent kelis, kad, esant pavojui, jie galėtų kviesti pastiprinimą ir padėti apginti – juk viskas vyks viešoje atviroje vietoje.Padovanokite svečiams po „jūrinę“ dovanėlę iš kriauklių, akmenukų, ir jie bus laimingi.

1 Comment

  1. Gabrielė

    Vestuvės paplūdimybe – mano svajonė.. Įsivaizduoju save su lengva balta suknele einančia smėliu iki altoriaus, pasipuošusi prabangiais papuošalais, nešina gražia puokšte.. https://ziedelis.lt/juvelyriniai-dirbiniai/auksiniai-auskarai/

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *