Virtuvės baldai skirtingų temperamentų žmonėms

Ar galėtumėte įsivaizduoti tokią situaciją, kada virtuvės baldų gamyba Kaune būtų vykdoma pagal žmonių temperamentą. Iš tiesų – kokie virtuvės baldai labiau tinka cholerikui, o kokie – melancholikui arba sangvinikui? Siūlome šį kartą į šią temą pažvelgti linksmai ir pabandyti įsivaizduoti, kaip tokie baldai galėtų būti skirstomi.

Choleriko virtuvė

Virtuvės įrengimasKas jau kas, bet cholerikas virtuvės baldus Kaune turėtų rinktis atsargiai. O ką darys tada, jeigu prasidės isterijos priepuolis ir norėsis svaidytis kardais? Virtuvės baldai, skirti greitam ir ūmiam žmogui – ne juokai. Sakoma, kad prieš kažką blogo padarant, pirmiausia visuomet reikėtų giliai giliai įkvėpti, išgerti stiklinę vandens, ir tik tada imtis kažkokių veiksmų. Dar patariama suskaičiuoti iki dešimt. Tad choleriko virtuvėje visada ant akių galėtų būti lengvai pasiekiama stiklinė šalto vandens. Tik ta stiklinė geriau jau būtų plastikinė. Nes cholerikas nebūtinai pirma iš jos atsigers – gal iškart mes į tą, kas jam nepatiko. Taip pat vertėtų peilius ir visus aštrius įrankius laikyti ne taip lengvai prieinamoje vietoje. Atitinkamai galėtų būti ir išplanuojami virtuvės baldai. Nors cholerikui patiks linksmi, spalvingi paveikslai, bet bent jau sienas reikėtų palikti raminančios spalvos – mėlynos, purpurinės, pilkšvos.

Melancholiko virtuvė

O štai melancholiką verčiau pasistengti nustebinti ir prabudinti su ryškesnėmis spalvomis: raudona, mėlyna, geltona, žalia, purpurine. Čia turi veikti tokios spalvos, kokios visą gyvenimą atrodytų gražios ir vertos dėmesio. Tai ir bus toji melancholiko virtuvė, kurioje jis liūdnai ateis pasidaryti dar vieno puodelio kavos, tačiau pralinksmės, ir gal net užsinorės ką nors pasigaminti. Tad, kaip jau galbūt supratote, reikėtų ir pasirūpinti tuo, kad būtų galima ką nors gamintis. Vertėtų ieškoti įkvėpimo iškart. Pasikabinkite plakatų, su gražiai pateikto maisto nuotraukomis, raskite būdų, kaip priversti save kažką pasigaminti.

Sangviniko virtuvė

Tai bus praktiško žmogaus virtuvė, kurioje jis turbūt valgys pusryčius ir vakarienę, o savaitgaliais gal ir pagamins kažką „visai šeimai“. Jeigu norite tokios virtuvės – rinkitės madingus ir praktiškus sprendimus, kai kur gali būti ir slankiojančios sistemos, ir baldai, pagaminti pagal dabartines tendencijas. Virtuvės baldų gamyba bus tikslinga, jeigu meistrus užsisakysite iš anksčiau. Tada jie galės iš anksto atvažiuoti išsimatuoti ir po truputį pradėti gaminti viską, ko reikia tokiai virtuvei iš tuščios padaryti pilnai paruošta gyvenimui. Tokioje virtuvėje bus galima patogiai ir greitai rasti viską, ko reikia.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *