Savijauta po nosies pertvaros operacijos

Domina plastinės operacijos kreivai nosies pertvarai? Spausk Čia ir sužinok viską, ką reikėtų žinoti apie tokias operacijas: kaip jos atliekamos, kiek kainuoja, kokie galimi šalutiniai ar kiti efektai ir pan. Tai naudinga žinoti, kadangi nosies pertvara daugybei žmonių kelia daug nemalonumų ir sveikatos problemų, tačiau ją išsioperuoti išdrįsta ne kiekvienas.

Prieš užsimerkiant ant operacinės stalo

ChirurgijaJurgis (vardas pakeistas) prisimena, kad prieš pačią operaciją buvo neramu. „Laukiau specialioje priešoperacinėje palatoje. Prašiau, kad iš artimųjų niekas nevažiuotų ir nelauktų kartu, nes tai tik didintų įtampą. Rimtas situacijas mėgstu sutikti vienas, nes tai yra mano kelias. Daug smagiau, kai iš kažkur grįžti, ir tada tave supa tas artimųjų ratas. Todėl ir prieš nosies pertvaros operaciją labiau norėjosi, kad niekas netrukdytų. Aš ir meditavau, ir mąsčiau visus „už ir prieš“, ir žiūrėjau linksmus video per youtube, kai pasidarydavo pikta. Tačiau galiausiai kažkaip prisijaukinau tą mintį pavyko ir ramiai laukiau kas bus. Buvau pasirinkęs pilną nejautrą. Tad, kai jau nuvykau į operacinę palatą, pasitiko būtent tas vaizdas, kurį matome filmuose, atitinkamuose reportažuose. Virš tavęs palinksta chirurgai, šviečia ta jų didžiulė lempa, o paskui viskas labai greitai apsisuka ir tu atsijungi“, – prisimena jaunuolis, kuriam buvo atlikta nosies pertvaros operacija.

Prabudus ir pirmąją dieną

Kaip pasakoja pacientas, jokio laiko jis nejuto. Kaip užsimerkė, taip iškart ir prabudo. Tačiau prabudimas buvo tarsi iš gilaus miego. Jau kitoje vietoje, lengvai pasirąžant. Tik prabudęs pajuto, kad kažkas yra ant veido, kvėpavimas vyksta kitaip nei įprasta. Aplink vaikščiojo personalas, kažkas pamatęs, kad jis jau pabudęs, pakomentavo „o, jaunas atsibudo greičiau“. Pirmąją dieną buvo šiek tiek bloga, nelengva nueiti iki tualeto, kadangi sukosi smarkiai galva, buvo bloga. Tačiau tai tebuvo neišsivadėjęs narkozės poveikis, kuris, aišku, liečia visus, kada žmogus turi kažkokias sudėtingas procedūras.

Pagerėjimas savaitės bėgyje

Vėliau, dingus šiems pirminiams simptomams, atsirado ir nedidelis skausmas. „Na, gali įsivaizduoti, jeigu kažkokie tavo audiniai buvo pažesiti, pjauti ir panašiai. Organizmas, aišku, labai stiprus ir jis iškart stengiasi tave pagydyti, todėl tas sveikimas tiesiog vyko ne dienomis, o valandomis. O apskritai savaitės bėgyje aš taip pasitaisiau, kad jau labai greitai buvau „kaip naujas“. Bent jau skausmas liovėsi po kelių dienų, tik mėlynių liko. Po mėnesio išvis nieko nebesimatė“, – sako jis.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *