Prekės tą pačią dieną – kas populiaru?

Kaip lietuviai turi parduotuvę „Pigu LT“, taip latviams nuskilo su „Pigu Latvia“. Tai – itin platų asortimentą turinčios parduotuvės, kuriose pigiai galima įsigyti ne tik kažką, ko kada nors prireiks ateityje, bet ir skubos tvarka reikalingų dalykų. Kokias prekes tuojau pat, atsiunčiamas per vieną ar kelias dienas mėgsta pirkti žmonės įvairiose pasaulio interneto parduotuvėse?

Dovanos

Situacija, kada labai greitai reikia kažką įsigyti, ir net nėra aišku ką, ištinka kiekvieną iš mūsų bent kartais. Gimtadieniai, vestuvės, Kalėdos, krikštynos. Mums, atrodo, nutinka retai, o štai visiems kitiems – nuolat. Tik spėk pirkti dovanas. Blogiausia, kai supranti, kad dovanos reikia šiandien arba rytoj, o nuvažiuoti į parduotuvę nėra laiko. Štai tada tikrai žymiai pagelbėja interneto parduotuvės. Kadangi jose galima iškart surasti reikalingas prekes, kokios jos bebūtų. Ypač tose parduotuvėse, kurios teikia greito pristatymo arba galimybės atsiimti iš sandėlio jau šiandien paslaugą. O kadangi žmonėms to iš tiesų reikia vis dažniau, tai daug parduotuvių ir suteikia tokią progą.

Sodo prekės

Pirk LatvijojeSodo darbai priklauso nuo orų. Kartais suprantame, kad dabar geriausias metas nuveikti tam tikrus sodo darbus, tačiau paaiškėja, kad neturime reikalingos amunicijos. Gal trūksta įrankių, gal sėklų ar sodinukų, gal žemės ar dar kažko. Sodo prekės gali būti nupirktos ir panaudotos laiku, jeigu užsukame į interneto parduotuvę. Galbūt sėdime darbe ir nelabai yra ką dirbti, o atsėdėti valandas reikia. Toks jau šiuolaikinio žmogaus darbas. Tada galime užuot su kalte žvelgę pro langą ir graužęsi, kad nenusipirkome geriausio komposto, tiesiog nueiti į interneto parduotuvę, sugebančią žmonių poreikius patenkinti jau šiandien, ir nupirkti sodo prekes dabar.

Papuošalai

Toks spontaniškas pirkinys kaip nebrangūs auskarai, apyrankė, skarelė – tai gražūs dalykai, kuriuos taip pat smagu nusipirkti ir nusipirkti. Tad kartais tai irgi būna spontaniškas dalykas, ypač ruošiantis vakare kur nors išeiti. Žinoma, būdingas labiau moterims. Ypač toms, kurios patiria daug streso, nežinodamos, kuo pasipuošti vakare.

Akcijinės prekės

Dar vienas pasirinkimas – prekės, kurioms yra taikoma akcija. Kodėl jas žmonės perka iškart? Nes taip pirkėjų psichologiją paveikia įvairūs išpardavimai ir nuolaidų sistemos. Parduotuvės pardavimo strategija sukuriama taip, kad žmogus jaustų nuolatinį norą pirkti. Iš tiesų, viena įdomi pinigų savybė yra ta, kad mes labai dažnai nejaučiame pinigų turėjimo, nes jie yra tarsi nematomi, taip niekada ir nepajuntami, stovintys nematomomis kupiūromis kažkur banke, tad juos ir išleisti pasidavus pagundai nebūna sunku.

Vaistai, papildai

Šiais laikais susirgus ar pajutus vitaminų stygių net nebūtina eiti į vaistinę. Vaistus galima taip pat užsisakyti internetu, jeigu jie ne receptiniai. O sveikata rūpintis panorime tada, kai kas nors negerai. Tad ir šios prekės užsakomos labai greitai.

1 Comment

  1. Karina

    Populiarėjant pirkimui internetu atsiranda vis didesnė konkurencija tarp elektroninių parduotuvių juk norisi, pateikti didesnę vertę klientui, kad šis pirktų pakartotinai. Aš prieš siusdamasi internetu pasinaudoju kainos skaičiuokle: https://www.siuskpigiau.lt/irankiai/siuntu-kainos-skaiciuokle Ir tik tada nusprendžiu ar vis dėl to siusti prekę ar ne.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *