Pokalbiai skalbykloje

Daug kam pas mus Lietuvoje būna reikalingas skalbimo mašinų remontas Vilniuje, nes gyventojų daug, buitinės technikos daug, ir ji kartais genda. Ką darote, kai sugenda skalbimo mašina? Daug žmonių tiesiog eina į viešas skalbyklas ir ten bando išsiskalbti viską, ką turi prikaupę. Gal ir jūs esate tas žmogus, kuris taip daro? Tuomet žinote, kad viešose skalbyklose dažnai užsimezga įdomūs pokalbiai.

Viešos skalbyklos – kur jų yra

Remontuoja skalbimo mašinasTačiau pirmiausia verta paklausti, kur tų viešų skalbyklų išvis yra. Jeigu pasidairysite po Vilnių, plika akimi gal ir nepastebėsite. Tačiau internete galima rasti viešų skalbyklų, kur patogu atnešti savo rūbus, kol galbūt yra taisoma tavo skalbimo mašina. Taip pat galima jų rasti ir visokiuose bendrabučiuose. Pastarieji būna arba švietimo įstaigų bendrabučiai, arba skalbyklos, kurios gali būti viešbučiuose, viešo apgyvendinimo vietose. Ne tik Vilniuje tokių rasite, bet ir Klaipėdoje, kitur prie jūros, kurortuose, sanatorijose. Įprasta žmonėms, kurie ilsisi, suteikti kuo patogesnį poilsį, leisti jiems patogiai pailsėti ir išsiskalbti drabužius be jokių keblumų, kad būtų tikrai kokybiškos atostogos, ir paslauga atlikta gerai.

Ar prisimenate „Draugus“

Dažnai apie skalbyklas ir susitikimus juose sužinome iš medijų. Pavyzdžiui, televizijos. Tada, kai Lietuvoje gal dar nebuvo tokių viešų bendrų skalbyklų, jų jau buvo galima pamatyti per televizorių. Kur ir kaip? Serialas „Draugai“ buvo vienas daugiausiai žiūrovų surinkusių serialų prie televizoriaus ekranų šeštadieniais ir sekmadieniais, kai mūsų laiko dar nebuvo užvaldęs internetas. Kartą skalbykloje susitiko Rosas ir Reičel. Rosas labai norėjo ten eiti tiesiog tam, kad pasikalbėtų su patinkančia mergina, su kuria per visus sezonus vėliau ir rutuliojosi nesibaigianti romantinė linija. O štai Reičel pateko ir į juokingą situaciją – kai viską išskalbė, pamatė, kad visi jos balti apatiniai tapo rožiniais tiesiog todėl, kad į skalbinių būgną buvo įsimaišęs ir kažkoks raudonas, viską nudažęs drabužėlis.

Ar prisimenate reklamą su žodžiu „skalbiam“

Kita vieta, kur galima prisiminti skalbyklą, matytą per ekraną – tai reklama su žodžiu „skalbiame“. Imituojama, kad jauna pora ant skalbimo mašinos rezga romantinius santykius, kai staiga įeina kažkas iš vyresnių ir klausia „ką čia darote“, o šie atsako – „skalbiame“. Tai realus pokalbis, koks galėtų nutikti skalbykloje. Kartu ši reklama nužymi ir pradžią tų spalvotų, gražių ir juokingų situacinių reklamų, kurias paskui ėmė kurti ryšio operatoriai.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *