Plaukelių šalinimo būdai

Nuo pat Senovės moters grožio sąvoka itin gretai keitėsi, o ypač drąstiškai pasikeitė moters prigimtinio natūralumo sąvoka. Anksčiau apie plaukų šalinimą neturėjusios sukti galvos, šiandien moterys susiduria su aiškia diktuojama amžiaus tendencija – lygus, be jokių plaukelių kūnas. Technologijos vis stengiasi atrasti moterims tinkamiausią būdą pašalinti plaukelius nuo jų kūno: skutimosi peiliukai, dpiliaciniai kremai, depiliacija cukrumi ar vašku, epiliatoriai, plaukeliu salinimas lazeriu. Taip evoliucionuoja naujosios technologijos, kurių tikslas vienas – pašalinti kuo ilgesniam ar net visam laikui, išvengiant plaukelių šalinimo kasdien.

Plaukelių šailinimas ilgesiam laiko tarpui

Plaukų šalinimasNepaslaptis, kad skutimosi peiliukai tai pats elementariausias būdas šalinti plaukelius, kurį naudojant jie vėl juntami jau po dienos. Todėl buvo išrasti depiliaciniai kremai, kurie leidžia namie pašalinti plaukelius ilgesniam laikotarpiui. Deja, ši priemonė nėra tokia populiari, mat daugelio oda sureaguoja neigiamai į šiuos kremus, o ataugę plaukeliai vis tiek juntami gan greitai, tuo tarpu pats procesas noris ir neskausmingas, tačiau be galo „netvarkingas“.

Po depiliacinių kremų atsirado ir depiliacinės vaško juostelės ar depiliacija cukrumi grožio salonuose. Šis būdas pašalinti plaukelius yra išties skausmingas ir reikalaujantis drąsos, tačiau jo efektas yra kur kas naudingesnis. Pašalinti plaukeliai atauga retesni, plonesni bei jų ataugimo laikotarpis gali užtrukti iki savaitės. Tad tai yra gan populiari priemonė, neskaitant to, kad ir skausminga.

Epiliatoriaus naudojimas – tai taip pat plaukelių šalinimo būdas, ištraukiant plaukelį iš odos su plauko svogūnėliu. Epiliatoriumo moterys naudojasi namuose, jis pakelia kiekvieną plaukelį bei jį ištraukia, o efektas gaunamas lygiai toks pat kaip ir po depiliacijos – plaukeliai atauga lėčiau, retesni ir plonesni. Dauguma moterų net teigia, kad prie skausmo su laiku tiek ir priprantama, tiek ir ji tampa mažesnis, ataugant plonesniems plaukeliams.

Pati naujausia tendencija šiandien tai plaukeliu salinimas lazeriu. Tai procedūra, kai šviesos bangomis veikiama oda pašalina plaukelius itin ilgam laikotarpiui. Šią procedūrą atlieka tiek profesnionalai, taip pat lazerius galima įsigyti ir namų naudojimui. Pradžioje buvus šiek tiek nemaloni, šiandien procedūra visiškai neskausminga. Reikia vos 3-5 sesijų, kad plaukeliai dingtų ir neataugtų ilgą laiką.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *