Papildoma baseinų įranga: ką verta rinktis?

Baseinų įrengimasKokybiška baseinų įranga rūpinasi vandens kokybe, prailgina baseino tarnavimo laiką ir sukuria atitinkamą nuotaiką. Bendrąja prasme visa įranga grupuojama į būtiną ir papildomą techniką. Būtinoji įranga – tai magistraliniai vamzdynai, vandens filtrai, cirkuliaciniai siurbliai ir įdėtinės detalės. Standartinė įranga reikalinga visais atvejais, nepriklausomai nuo to, kokį baseiną renkatės ar kokioje aplinkoje jį montuojate. Papildoma baseinų įranga – tai įvairios baseinų prekės, gerinančios maudynių ir poilsio kokybę.

Baseinų šildymo sistemos

Vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – moderni vandens šildymo įranga. Tiesa, jei siekiate ilgalaikių ir patikimų rezultatų, primename, kad minėtosios sistemos įrengimas reikalauja laiko ir žinių. Rekomenduojame šiuos darbus patikėti profesionalams. Visų pirma, baseinas turi būti aprūpintas tinkama termo izoliacija, tačiau negalima pamiršti ir vandens šildymo. Šiuo atveju gali būti naudojamas šilumos katilas, elektrinis šildytuvas, šilumos siurblys ar saulės kolektorius. Konkretus sprendimas priklauso nuo individualių klientų poreikių ir finansinių galimybių. Tiesa, praktika rodo, kad populiariausias šildymo sprendimas – šilumos katilo naudojimas. Primename, kad siekiant maksimalių rezultatų, rekomenduojama naudoti ir specialias baseino uždangas, kurios leidžia prailginti maudynių sezoną.

Apšvietimas

Svarbų vaidmenį atlieka ir baseino apšvietimas. Tinkamai parinkta apšvietimo sistema sukuria nepamirštamą įspūdį – toks baseinas atrodo kur kas prabangesnis ir elegantiškesnis. Be to, tai puikus būdas, padedantis kurti atitinkamą nuotaiką – atpalaiduojančią atmosferą ar žaismingą aplinką. Šiandien galima rinktis iš skirtingo tipų povandeninių apšvietimo sistemų. Paprastai apšvietimui naudojami halogeno žibintai, kurie gali būti vienspalviai ar daugiaspalviai. Sparčiai populiarėjanti baseinų įranga – modernus LED apšvietimas, kuris vertinamas dėl savo ekonomiškumo ir plačių pritaikymo galimybių.

Kopetėlės ir turėklai

Daugelis pastatomų baseinų tipų, pvz., karkasiniai baseinai, yra iškelto profilio, todėl saugiam įlipimui ir išlipimui reikalingos tvirtos kopetėlės. Maksimaliam saugumui užtikrinti – ir kokybiški baseinų turėklai. Paprastai minėtoji įranga gaminama iš itin atsparaus nerūdijančio plieno ir išsiskiria patikimu naudojimu bei ilgaamžiškumu. Kopetėlių pakopų skaičius pasirenkamas individualiai, priklausomai nuo turimo baseino gylio.

Masažo įranga

Maudynės baseine neatsiejamos nuo malonaus laisvalaikio, ramybės ir poilsio. Be to, nuo seno žinoma, kad vanduo turi gydomųjų savybių. Efektyvesniems rezultatams užtikrinti naudojama moderni masažo įranga. Toks baseinas tampa puikia terapijos priemone, kuri mažina įtampą, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir leidžia pailsėti nuo sunkių dienos darbų. Masažinę baseinų įrangą sudaro vandens ir oro purkštukai, hidromasažiniai gultai ir kitos sistemos, pritaikomos įvairaus tipo baseinams.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *