Naujos statybos daugiabučių privalumai

Butai NaujamiestyjeLietuvoje galima sutikti vis daugiau naujų būstų statybų todėl, kad šiandien neabejotinai labiau apsimoka pikti visiškai naują būstą nei įsigyti jau gyventą ir jį remontuojamą iš naujo. Nauji daugiabučiai dažniausiai statomi šiuolaikiniam žmogui pačiose patogiausiose vietose, šiandien vieni populiariausių yra nauji butai Vilniuje Naujamiestyje, kur gamta persipynusi su miestu, todėl gyvendami apsupti žalumos visda nesunkiai susisieksite su miesto centru. Naujos statybos butai iš pažiūros yra kur kas bragesni, nei tie, kuriuose jau gyveno žmonės, tačiau labiau pasigilinus naujų butų pirkimas turi daugiau privalumų.

Verta investuoti

Visų pirmiausia, tai šiuolaikiškam žmogui ir jo šeimai pritaikytos gyvenamos vietos. Nauji butai statomi atokesnėse nuo triukšmo vietose, kur namus supa žaluma, vaikų žaidimo aikštelės, dviratininkų bei pėsčiųjų takai. Aplinka visada saugi – rajonai stebimi vaizdo kameromis bei kartais net įmontuojami garso įrašymo mechanizmai. Nors butai ir atokiau nuo miesto triukšmo, tačiau beveik visada yra puikiai išvystyta infrastruktūra – šalia ne tik mokyklos bei darželiai, tačiau ir viešojo transporto aikštelės. Šiandiens naujų daugiabučių rajonų tikslas – nuo triukšmo ir miesto šurmulio atoki žalia, švari ir saugi aplinka, kurioje gera ir ramu gyventi.

Vienas svarbiausių aspektų tai, kad žiūrint šiek tiek globaliau, įsigyti naują butą yra kur kas pigiau nei įsigyti senesnės statybos ir jį tvarkyti. Šiandien naujos statybos butai yra nesunkiai prieinami ir visiškai nauji ir negyventi. Nauji butai visada būna jau apšiltinti, įdiegtos autonominio šildymo sistemos, grindims pritaikyta šildymo sistema ir, be abejo, tiek jos tiek ir sienos turi garso izoliacijas. Nauji langai, erdvūs įstiklinti balkonai, apšiltintas stogas ir, be abejo, dalinė apdaila. Visa tai visiškai nauja ir įeina į buto kainą. Perkant senesnės statybos butą ir jame pritaikant visas šias naujas savybes išleisite kur kas daugiau pinigų. Todėl galima drąsiai teigti, jog žiūrint į laiko perspektyvą ir bendrą sumą palyginimui – pirkti naują butą finansiškai apsimoka kur kas labiau.

Nauji butai ne tik labiau finansiškai apsimoka, atsižvelgiant į jų įrengimo kainas, tačiau jie pritakyti šiuolaikiniam taupančiam žmogui, todėl visi butai taupys šildymo išlaidas ir apsaugos nuo pašalinių garsų aplink.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *