Nauji architektūriniai NT sprendimai Vilniuje

Auganti konkurencija tarp nekilnojamojo turto vystytojų skatina ieškoti naujų, modernesnių, šiuolaikiškesnių sprendimų gyventojų komfortui ir patogumui. Vilniečių itin palankiai įvertintas NT projektas Naujamiesčio alėja siekia realizuoti individualius pirkėjų lūkesčius. Projektas įkurtas itin patogioje miesto vietoje, netoli centro ir Vingio parko. Stilingi butai išsiskiria racionaliu gyvenamosios erdvės išplanavimu, visi butai turi erdvius balkonus. Be to, pirkėjai, siekiantys maksimalaus patogumo ir greito apsigyvenimo naujuose namuose, gali įsigyti butus su pilna apdaila.

Augantis privatumo poreikis

Butų pasirinkimas NaujamiestyjeNekilnojamojo turto brokeriai pastebi, kad jei prieš dešimtmetį pirkėjų viliojimui užtekdavo pasiūlyti naujos statybos daugiabutį, šiandien pritraukti klientų dėmesį yra kur kas sunkiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Naujakuriai būstui kelia itin didelius reikalavimus – šiuolaikinis, praktiškas ir patogus butas neįsivaizduojamas be kokybiškų statybinių medžiagų, išvystytos infrastruktūros ir didesnio dėmesio privatumui. Beje, pastarasis aspektas tampa dominuojančiu kriterijumi. Naujos statybos daugiabučių architektūriniai sprendimai ieško būdų, kaip gyventojui suteikti daugiau privatumo, gyvenant didmiestyje. Dar prieš dešimtį metų iš sklypo buvo stengiamasi gauti kuo didesnę naudą, todėl daugiabučiai buvo statomi itin tankiai, o NT projektai buvo orientuoti į pardavėjų poreikius. Vis dėlto, šių dienų pirkėjas yra pavargęs nuo miesto šurmulio, užterštų gatvių ir kaimynų žvilgsnių, todėl NT vystytojai ieško sprendimų, padedančių didinti gyventojų privatumą. Naujamiesčio alėjų butai įrengti atokiau nuo triukšmingų gatvių, išsiskiria gan negausiai užstatyta aplinka. Siekiant suteikti daugiau patogumo, visai šalia įrengti didieji prekybos centrai, kino teatras, sporto klubas, vaikų darželiai ir mokyklos.

Dėmesys gyventojų komfortui ir saugumui

Keičiantis laikams, šiandien vis drąsiau investuojama į privačią gyventojų erdvę, vidinius kiemus, didesnius balkonus, racionalesnį būstų išplanavimą. Seniau statytuose daugiabučiuose niekas negalvojo apie vidinius kiemų fontanus, poilsio erdves, lavinančias vaikų žaidimų aikšteles, lauko treniruoklius ir kitą įrangą gyventojų poilsiui, ramybei ir komfortui, tačiau šiandien tai tampa svarbiu kriterijumi, padedančiu priimti galutinį sprendimą pirkti. Daug dėmesio skiriama ir gyventojų saugumui, todėl didesnis palankumas rodomas daugiabučių kvartalams su rakinamais vidiniais kiemais, vaizdo stebėjimo sistemomis, saugiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, laiptinėms su telefonspynėmis ir kt.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *