mvauto.lt automobilių nuomos tinklapis

Jei nutarėte pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis, siūlome tai padaryti internete. Nors Lietuvoje yra tikrai ne viena ir ne dvi automobilių nuomos kompanijos, šį kartą siūlome atkreipti dėmesį būtent į mvauto.lt Tai patikima ir šiuolaikiška kompanija, kurioje sau tinkamą pasiūlymą ras kiekvienas pagal savo kišenę.

mvauto.lt automobiliai

Nuomotis automobilįPradėkime nuo to, kad mvauto.lt svetainėje galėsite pasirinkti net iš aštuonių nuomojamų automobilių, kurie tiks kiekvienam gyvenimo atvejui.

Jei norite pigaus ir ergonomiško automobilio, siūlome pasirinkti Ford Focus. Tokio automobilio nuoma parai jums atsieis viso labo 11 eurų. Be to, jums nereikėtų nerimauti, jog šis automobilis jau bus užimtas, kadangi įmonė šių modelių turi net tris. Visi šie Ford automobiliai po kapotu slepia 2 litrų dyzelinius variklius bei mechaninę greičių dėžę, todėl savo kelionės metu šimtui kilometrų sunaudosite viso labo 5-6 litrus dyzelinio kuro. Be to, šie automobiliai yra su universalo kėbulu, todėl juose tikrai tilps viskas, ko tik gali prireikti.

Tam atvejui, jei esate nusiteikęs truputį labiau paišlaidauti ir mėgautis naujesniu bei prabangesniu automobilių, siūlome nuomotis Volvo V50 automobilį. Jis yra kiek naujesnis, brangesnis, prabangesnis bei žinoma saugesnis. Tiesa, mvauto.lt Volvo automobilį turi tik vieną, todėl patariame rezervuoti nuomos datą kaip galima anksčiau.

Jei jums vis dėlto labiau patiko Ford Focus modelis, tačiau manote, jog jis yra kiek per senas ir norėtumėte naujesnio automobilio – ne bėda, kadangi mvauto.lt turi tokį pat, tiesiog naujesnį Ford Focus modelį. Tiesa, jis kainuos šiek tiek daugiau – 12 eurų parai, tačiau tai nėra labai didelis skirtumas.

Galų gale, paskutinis modelis, kurį galite išsinuomoti mvauto.lt tinklapyje – dyzelinis Opel Astra. Šis automobilis taip pat yra naujesnis, bei brangesnis. Toks automobilis galbūt labiau tinka moterims, kadangi yra mažesnis bei manevringesnis, todėl su juo bus lengviau važinėtis siauromis miesto gatvelėmis arba parkuotis. 2004 arba 2005 metų Opel Astra automobilio nuomos kaina jums kainuos 13 eurų parai.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *