Modernus valgomasis

Domus galerijaKai išgirstame frazę „modernus valgomasis“, turbūt pirma tikrai galvojame ne apie tradicinį ilgą stalą. Tačiau būtent dabar ir yra moderniame interjere labai populiarūs ilgi, patogūs valgomojo stalai. Prie tokio valgomojo stalo noriai gali susirinkti visa šeima. Tad ir jūs galite būti tie, kurie su malonumu ten prisėsite, jeigu tik turėsite tokį stalą.

Karališkas valgomojo stalas

Nors šiuolaikinis inovatyvus namų interjeras taiko įvairias naujoves, tačiau kai kurios tiesos yra tiesiog senos ir geros, ir su jomis nereikia kovoti, nieko nereikia prieštarauti, viskas yra ir taip aišku. Karališkas valgomasis yra toks, kuriame, visų pirma, yra didelis ir gražus valgomojo stalas. Jis turi būti tvirtas. Jeigu turėsite ąžuolinį – tarnaus visą gyvenimą. Štai keletas puikių valgomojo stalų iš baldų salono. Semkitės įkvėpimo.

Komplektas „MIA“

Šis apie pusantro tūkstančių eurų vertės nuostabus valgomojo komplektas yra klasikinio grožio ir senovės gerbėjų svajonė. Nuostabus šviesių spalvų apvalus stalas yra ant keturių kojų. Kojos baltos, viršus gelsvesnis. Aplink puikų stalelį sudėtos keturios kėdės, taip pat išlaikančios klasikinį grožį. Balti kėdžių korpusai, paminkštinimai švelnios pilkos spalvos. Jauku ir šventiška sėdėti ant tokių baldų. Jie puikiai tiks net ir kompaktiškai erdvei.

Stalas iš VILLINKI kolekvijos

Panašaus stiliaus, tik dar labiau atkreipiantis į save dėmesį. Jeigu anksčiau aptartą apvalų stalelį paprastai pastatysite kad ir kur nors kampe, tai šis pareikalaus daugiau erdvės, nors vis tiek ne per daugiausiai. Stalas ir kėdutės pagaminti tarsi supratingai taupant vietą, iš tvirtų, tačiau ne masyvių konstrukcijų. Stalas pailgas, iš šonų telpa po 3 kėdes, o dar po vieną gali atsirasti ir iš galo, todėl iš viso jų gali būti aštuonios. Kolekcija visiškai balta, o kaina jos maloniai nedidelė, tad tokį komplektą galės daug kas sau leisti pasistatyti ir papuošti juo valgomąjį.

Stalas VIKING iš Casa Bella

Jeigu esate buvę kaimiško tipo restoranuose ir matę masyvius grubaus medžio ilgus stalus, tai čia yra kažkas panašaus. Rudas stalas, tiesiog tikras medžio egzempliorius. Jis neturi keturių kojų, stovi ant dviejų, pagal senovinius papročius. Prie tokio stalo prisėsite, iš tiesų pasijausite kaip vikingas. Tiks ne kiekvienam interjerui, o ir vietos pareikalaus. Tačiau, jeigu mėgstate ant sienų kabančias šernų galvas, ant žemės gulinčius kailius ir akmenines pilis – šis valgomojo stalas jums kaip tik.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *