Laivo Venus nuoma

Laivas Venus KlaipėdojeAr kada pagalvojote, jog laivo nuoma Klaipėdoje gali būti ne tik nebrangi, bet ir puiki pramoga? Atgyjantis Klaipėdos uostas siūlo keliones po Kuršių Marias su patogiu ir talpiu laivu Venus. Be to, norint visą dieną praleisti ant vandens ir apkeliauti visas įspūdingiausias pajūrio vietas, jums neteks pakloti pluošto pinigų – visos dienos kelionė laivu kainuoja viso labo 28 eurus. Maža to, jūsų vaikams iki 7 metų tokia pramoga nekainuos nė cento.

Kelionė kupina pramogų

Jei manote, jog laivo nuoma Klaipėdoje jums suteiks galimybę tik sėdėti ant denio ir žvalgytis po apylinkes, esate visiškai neteisus. Beveik kiekvieną laivo maršrutą lydi gyva muzika – specialiai tam pritaikytoje laivo patalpoje, kur įrengta mini scena ir baras, vyksta įvairių atlikėjų pasirodymai. Čia galėsite ne tik pasižiūrėti atlikėjų pasirodymų, bet ir pamiklinti kojas šokdami, specialiai tam įrengtoje šokių aikštelėje.

Jei laivą nuomojatės sau ir jame ketinate švęsti šventę, galite patys pasirinkti kokie atlikėjai ten pasirodys bei kas ves renginį, kokia bus jo programa ir t.t. Visiems klientams suteikiama visiška laisvė rinktis tai, kas jiems labiausiai tinka ir patinka. Taip pat, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, laivo restorane bus patiekti patiekalai, užkandžiai, gėrimai. Tiesa, jums nereikės papildomai ieškoti kas galėtų šeimininkauti per jūsų šventę – viskuo pasirūpins laivo virtuvė, kurioje dirba profesionalūs virėjai bei aptarnaujantis personalas, kuris šventės svečiams neleis pajudinti nei piršto ir pasirūpins nepriekaištingu aptarnavimu.

Geriausia naujiena yra ta, kad tikriausiai nėra tokios draugų kompanijos, kuri netilptų į laivą Venus. Šis Turkijoje pastatytas laivas gali talpinti net iki 200 žmonių. Tai reiškia, kad jis puikiai tiks tiek ir įmonės vakarėliui, tiek ir vestuvėms ar gimtadieniams.

Galų gale, jei jūsų nedomina viso laivo nuoma, o tiesiog norite išbandyti šią pramogą (plaukimą laivu), galite pasirašyti vienos dienos ekskursijai ir kartu su kitais žmonėmis gerai praleisti laiką neišleisdami daug pinigų. Tokiu būdu išbandysite šią patirtį ir galėsite nuspręsti, ar norėtumėte savo šventę atšvęsti būtent čia.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *