Kompiuterio gedimai dėl mažo kietojo disko

Ne vienas Lenovo Think Pad arba kitų vadinamųjų notebukų savininkas skundžiasi, kad galiausiai tik pradėjus naudoti kompiuterį, kažkas ima gesti ir pasidaro aktualu computer repair near me, computer repair. Kas vyksta ir kodėl tenka taisyti kompiuterį?

Dažnas gedimas dėl kietojo disko talpos

Tvarkome kompiuteriusTaigi, kai labai dažnai kreipiasi žmonės, kuriems reikia laptop repairs near me, laptop repair, meistrai atpažįsta tas pačias problemas. Tam tikr laikotarpiu, kai prekyboje yra itin populiarūs vienos rūšies gaminiai, žmonės kreipiasi su vienokiomis problemomis. Kažkuriuo kitu metu, esant kitiems sutrikimams, jie jau kreipiasi su kitomis bėdomis. Taigi, problemų visada gali būti daug ir įvairių, tačiau jos dažnai priklauso ir nuo to, kas yra kuriuo metu prekyboje. Su visų taip pamėgtais labai mažais, lengvais nešiojamais kompiuteriais, kartais vadinamais notebookais, atsiranda panaši problema. Žmonės perka tokį įrenginį, žinodami, kad kompiuteryje yra ne per daugiausiai vietos. Tarsi grįžtant 10 metų atgal, kai kompiuterių atmintys būdavo nedidelės, ir vėl gaunamas kompiuteris s per maža atmintimi. Tačiau paaiškėja, kad ta atmintis nėra tokia pati. Jos rūšis kitokia, ir kompiuteris, nors ir turėdamas nedidelį kietąjį diską, vis tiek dirba tikrai sparčiai. Tai kur problema? Ji yra ten, kur mes sužinome, kad tame pačiame diske yra saugomi ir darbiniai failai, programos, ir visa kompiuterio programinė įranga, operacinė sistema. Taigi, kartais, kai kažkas atsitinka informacijai kietajame diske, pažeista iškart gali būti ta informacija, kuri pati svarbiausia, kuri yra reikalinga kompiuterio normaliam veikimui. Vadinasi, užuot kompiuteris galėtų veikti normaliai, apsaugodamas svarbią informaciją, jis save stato į pavojų. Tada, kai ima gesti kažkas kietajame diske, pirmiausiai nukenčia svarbi informacija.

Kaip apsaugoti kompiuterį

Pirmiausia, patariama visus savo failus laikyti išorinėse laikmenose, kad kompiuterio gedimo atveju, jie nepranyktų. Taip pat rekomenduojama rasti gerą programuotoją, kuris galėtų jūsų kompiuterio kietąjį diską suskaidyti į du: tuomet viename būtų laikoma sisteminė informacija, kitame failai. Tą diską su sistemine informacija patraukti toliau. Tačiau tam reikėtų viską perinstaliuoti kompiuteryje. Galiausiai, patariama tiesiog rečiau perkrovinėti kompiuterį, nes jo išjungimas ir įjungimas yra tai, kas jam tikrai kenkia ir paprasčiausiai to būtų geriausia vengti. Žinoma, reikia ir reguliariai kompiuterį nešti pas meistrus, idant jie apžiūrėtų ir pasakytų, ar viskas su kompiuteriu gerai, ar jam reikia kažkokių papildomų dalykų.

1 Comment

  1. Egle

    Apsaugoti kompiuterį taip pat gali padėti ir antivirusinės programos, kurios aptinka virusus tiek siunčiantis įvairius failus, tiek naršant internete https://www.distributor.lt/antivirusines-programos/kaspersky-antivirusines-programos/categories.aspx?CatID=3680

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *