Kokia greitųjų kreditų ateitis?

Paskolos visiemsNori skolintis, bet nežinai iš kur? Gauk asmeninį paskolos pasiūlymą – tokiais ir panašiais kvietimais dabar neretai kviečia naujus klientus kreditų ir paskolų teikėjai. Kartais kalbama, kad greitųjų kreditų rinka kaista, tačiau pokyčiai yra natūrali bet kurios rinkos dalis. Niekas niekur neužsistovi per ilgai vienodai, visada galimi nauji dalykai. Kaip sekasi greitųjų kreditų rinkoms ir kokia galima jų ateitis?

Kreditai tik pinga

Susipažinkite, greitieji kreditai – tai būdas gauti pinigų reikiamu metu. Taip buvo ir prieš 15 metų, ir dabar. Tačiau būtent dabar žmonės turi itin palankias sąlygas skolintis, kadangi dėl įvairių įstatymo normų, paskolos suteikiamos vis pigiau. Iš esmės, taip yra dėl centrinio Lietuvos banko nurodymų neviršyti tam tikro paskolos palūkanų, arba kitaip kredito kainos limito. Tad paskolas teko atpiginti. Aišku, tai kirto ne vienai kreditų įmonei per finansus ir pastaroji bankrutavo. Tačiau labiau į vartotojus, o ne tik į savo pelną orientuotos kreditų įmonės, visada išlieka. Tad iš tiesų kreditų rinkoje lieka tik labiausiai žmonių poreikius atitinkantys skolintojai. Tad skolintis dabar – puikus metas.

Žmonėms – patogiausias skolinimosi būdas

Kalbant apie greitųjų kreditų rinkas, svarbu pažymėti, dėl ši rinka yra tokia stipri, dėl ko žmonės noriai skolinasi, ir kas lėmė tokių įmonių išsilaikymą rinkoje. Kai tik atsirado greitieji kreditai, jie siūlė analogų neturinčias paslaugas: skolinimą tuomet, kai to negali padaryti kiti, skolinimą iškart, kai to prireikia. Juk akivaizdu, kad kai mes skolinamės, tai esame situacijoje, kuriai nepasiruošėme iš anksto. Kažkodėl staiga pritrūko ir prireikė pinigų. Vadinasi, kuo greičiau pavyks jų gauti, tuo geriau. Tad greitieji kreditai ir leido gauti tų pinigų reikiamu metu, o ne po 4 mėnesių, vaikščiojus kasdien į banką su bylomis… Be to, viskam persikėlus į virtualią erdvę, mes tapome tais, kurie ir pinigus gauti bei praleisti norime skaitmeniniu būdu. Taigi, internetu vykdomos operacijos iškart nukonkuravo paprastą skolinimąsi iš banko.

Kol yra paklausa, bus ir pasiūla

Nors pastaruoju metu vis skambinama pavojaus varpais, kad esą greitųjų kreditų rinkai gresia išnykimas, taip tikrai nėra. Šiek tiek keičiasi sąlygos, neišsilaiko rinkoje tie, kas nepajėgia atitikti reikalavimų. Tačiau vartotojams yra tik patogiau dėl to. Tad, kol yra tokia žmonių paklausa, liks ir pasiūla, o rinkos dalyviams teks nuolat keistis ir taikytis prie naujų reikalavimų.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *