Kiek kainuoja krovinių pervežimas

Jeigu norite greitai ir be vargo persikraustyti ar tiesiog pervežti savo turtą, jums būtinai reikės pasinaudoti pervežimo paslaugomis. Kroviniu pervezimas yra gan plačiai paplitusi paslauga, teikiama daugelyje Lietuvos miestų, tad jums tereikia išsirinkti jos tiekėją. Koks faktorius yra pats svarbiausias renkantis paslaugą? Žinoma, nenuginčijamai tai yra kaina. Kaina priklauso nuo daugybės skirtingų faktorių, tad apie juos ir pašnekėkime.

Kroviniu pervezimo kaina

Kroviniai ir jų pervežimasKroviniu pervezimas gali būti atliekamas su pačiu įvairiausiu transportu, tad natūralu, kad nuo to labai smarkiai skiriasi kaina. Tikriausiai pats pigiausias krovinių pervežimas atliekamas su lengvaisiais automobiliais. Tiesa, su lengvaisiais automobiliais daug ir sunkių krovinių neperveši, todėl tai ne visada yra tinkamas sprendimas. Dažniausiai kroviniai, kurie nėra labai dideli, tačiau netelpa į lengvąjį automobilį, yra pervežami su mikroautobusais. Jų kaina taip pat gan prieinama, tiesa, kiek didesnė už pervežimo lengvaisiais automobiliais kainą.

Visiškai kita kategorija – furgonai ir vilkikai. Tai rimtas transportas, su kuriuo galima pervežti tikrai daug tonų įvairiausių krovinių. Tiesa, nusisamdyti furgoną ar juo labiau vilkiką, kainuos tikrai nemažai. Kodėl taip yra? Na, visų pirma, tokia technika yra labai brangi, tad natūralu, kad ir jos taisymas bei eksploatavimas yra kur kas brangesnis, nei tarkime lengvųjų automobilių ar furgonų. Be to, tokie automobiliai suvartoja daug daugiau kuro, todėl automatiškai pabrangsta kiekvienas kilometras. Prie viso to prisideda dar ir tai, jog tokiems automobiliams reikia vairuotojo su specialia kvalifikacija – tokia darbo jėga taip pat yra brangiau apmokama.

Kitas akivaizdus faktorius, nuo kurio priklauso pervežimų kaina – atstumas. Kuo toliau reikės važiuoti, tuo brangiau tai kainuos. Tai yra gan elementaru, kadangi sunaudojama daugiau degalų bei laiko, todėl kyla ir kaina.

Kroviniu pervezimas taip pat gali pabrangti tuo atveju, jei jums reikalingi papildomi žmonės, kurie galėtų pakrauti ir iškrauti krovinį. Pavyzdžiui, jei kraustotės iš vienos vietos į kitą, jums gali reikėti vyrukų, kurie suneš jūsų baldus ir kitus daiktus. Tai reiškia, kad mokėsite ne tik už vairuotoją ir transportą, bet ir už kiekvieną papildomą žmogų.

3 Comments

  1. Tarptautinis

    Kelis kartus teko pasinaudoti krovinių pervežimo paslaugomis, tai galiu patikinti, kad kaina tikrai nėra didelė, net jeigu krovinys vežamas į užsienį. O dar kai krovinys pristatomas greitai, tai ši paslauga tikrai patogi.

  2. siusk24.lt

    Šiaip galiu pastebėti kad pastaruoju metu krovinių ir siuntų gabenimo paslaugos vis pinga. Smagu matyti kad auga ši pramonės rūšis Lietuvoje.

  3. Eligijus

    siramis.lt Didėjant konkurencijai kainos pigėja taip pat ir kokybė, būtina atsižvelgti užsakant paslaugas į įmonės galimybes.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *