Kaip sukurtį jaukų miegamajį kambarį?

Miegamojo baldaiMiegamasis kambarys yra ta namų vieta, kurioje mes daugiausia ilsimės, todėl norime, kad ši vieta būtų jauki. Kuriant jaukią erdvę reikia apgalvoti daug svarbių klausimų ir tai ne tik spalvos tinkamos sienoms, bet ir tokie baldai, kaip miegamojo lovos ar apšvietimas turi lemiamą reikšmę kaip mes jausimės miegamajame kambaryje. Tiesa, labai svarbu žinoti, kad šioje erdvėje viskas turi derėti tarpusavyje. Tik tuomet bus sukurtas tikrai jaukus miegamojo kambarys.

Pradėti reikia nuo tinkamų spalvų pasirinkimo. Didelį dėmesį reikia skirti sienų ir grindų spalvoms, tačiau reikia nepamiršti ir baldų spalvų. Jos turi derėti tarpusavyje. Norint jaukaus kambario, reikia rinktis ramias spalvas. Venkite ryškių spalvų, tokių kaip raudona ar oranžinė, nes jos trikdo miegą. Puikiai tiks tokios spalvos kaip ruda, smėlio, žalia ar mėlyna. Galima rinktis įvairius šių spalvų atspalvius. Nebūtinai rinktis tik vienos spalvos, galima jas derinti tarpusavyje ir dažyti sienas ar klijuoti tapetus su skirtingais spalvų deriniais.

Labai svarbus yra tinkamas apšvietimas, todėl didelį dėmesį skirkite jam. Derinkite tiek lubinius šviestuvus su sieniniais, tiek ir galite pasirinkti pastatomus. Šviesa miegamajame neturi būti nei per ryški, nei per blanki. Tai reiškia, kad reikės rasti taip vadinamą aukso viduriuką. Geriausia tokiu atveju kviestis interjero dizainerius arba rinktis skirtingus apšvietimus t.y. rinktis tiek lubinius šviestuvus, tiek ir pastatomus šviestuvus, kad galima būtų patiems rinktis, kiek apšvietimo tuo metu reikia.

Kitas svarbus patarimas kuriantiems jaukų miegamąjį kambarį susijęs su baldais. Žinoma didžiausio dėmesio sulaukia miegamojo lovos. Jos tampa pagrindiniu baldu, todėl rinktis šio baldo dydį, formą ir medžiagas bei spalvas reikia itin atidžiai. Nepamirškite, kad baldų spalvas reikia derinti prie interjero spalvų t.y. jos turi derėti prie sienų ir grindų spalvų. Tai nereiškia, kad viskas turi būti tos pačios spalvos. Tai tik reiškia, kad spalvos turi derėti.

Ne mažiau svarbus yra tinkamas baldų dydis. Miegamojo lova, spinta, veidrodžiai ir kiti baldai turi būti tinkami pagal dydį. Jį reikia parinkti pagal miegamojo kambario dydį. Kuo erdvesnis miegamasis kambarys, tuo didesni baldai gali būti pasirinkti. Mažuose miegamuosiuose kambariuose reikia rinktis mažiau baldų t.y. tik būtinus ir jų dydžius reikia pasirinkti atitinkamai patalpos dydžiui. Tik tuomet bus galima sukurti tikrai jaukų ir patogų miegamąjį kambarį.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *