Kaip rasti tinkamą ofisą?

Kaip ir biuro nuoma Vilniuje, Klaipėdoje, taip ir ofiso nuoma Kaune yra rimta užduotis. Visgi žmogus, norintis turėti tinkamą biurą sau, turi apie tai rimtai galvoti. Tam, kad nepaklystumėte, štai keletas reikšmingų kriterijų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti, renkantis sau ofisą.

Kaip visada: labai svarbu vieta mieste

Baltos naujo ofiso sienosTaip, kaip vietą sureikšminame rinkdamiesi sau gyvenamąją vietą, taip pat sureikšminama turėtų būti ji ir renkantis biurą nuomai Kaune. Pirmiausia kiekvienas žmogus renkasi vietas, į kurias patekti yra patogiau. Greičiausiai tai gali būti vieta, kuri yra arti namų, arti vaikų darželių, mokyklų, arba pakeliui ta pačia kryptimi. Arba tiesiog tokioje vietoje, kurią labai lengva pasiekti transportu. Galbūt yra geri magistraliniai keliai, gal pasižymi tuo, kad nebūna transporto kamščių, gal geras susisiekimas ir viešuoju transportu. Pvz., Kaune nauja ofisų vieta netoli Pažaislio vienuolyno iš tiesų pasiekiama puikiai visomis miesto arterijomis. Taip pat renkantis vietą reikia galvoti ir apie tai, kad jie tiesiog savaime būtų maloni. Galbūt nesinorėtų dirbti vietose, kur aplinka labai nesutvarkyta, nemaloni, atsiveria bjaurūs vaizdai per langus, didelis nusikalstamumas aplink ir pan. Geriau, kai tai išvystytas rajonas, šiek tiek atitrauktas nuo paties miesto centro, ir tiesiog puikiai aprūpinantis įvairiomis reikalingomis paslaugomis. Galbūt greta galėtų būti ir vietų, kur pavalgyti, ir kur nusipirkti reikalingų dalykų – tiesiog puikiai išvystyta infrastruktūra.

Ar patogus parkingas

Taip pat galima pagalvoti ir apie tai, ar reikės parkingo vietos. Jeigu keliaujate visur viešuoju transportu, tai nėra aktualu. Tačiau tais atvejais, kada važiuojama su automobiliu, o taip dažniausiai ir nutinka, nes tai suteikia laisvę, labai svarbu turėti pakankamai parkingo vietų. Gerą aikštelę, kurioje būtų galima užtikrintai parkuotis, jeigu nuomojatės toje vietoje biurą.

Kas dirba kaimynystėje?

Einant giliau ir į smulkmenas, jeigu vieta gera, aplinka tinkama, verta pažvelgti į pastato vidų – kas dirba kaimynystėje? Nors kaimynystė ir nėra svarbiausias akcentas, tačiau visgi verta pagalvoti ir apie tai, kas toje kaimynystėje dirba. Gal bus daug maloniau žinoti, kad už sienos nedirba jūsų rinkos didžiausi konkurentai, tačiau yra galimų partnerių, kolegų. Ar apskritai tai vieta, kur dirba panašaus profilio firmos.

Senos ar naujos patalpos? Įrengimas, patogumai.

Nuomos kaina irgi yra labai svarbus kriterijus, tačiau ją svarstysite savaime. O tai, apie ką vertėtų papildomai apmąstyti, tai įvairūs patogumai.

1 Comment

  1. Tadas

    Tačiau reikėtų pagalvoti ir kokio dydžio patalpų jūsų verslui reikės. jeigu jums reikės sandėliuoti prekes ar užsiimti logistikos paslaugomis, tokias patalpas rasti gali būti sudėtinga. Tačiau visuomet galima pasinaudoti ir kitų įmonių teikiamomis sandėliavimo bei logistikos paslaugomis, viena tokių įmonių yra ši https://www.siramis.lt/lt/paslaugos/kroviniu-pervezimas-lietuvoje

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *