Gražiausių drabužių iš interneto TOP

Kas yra mūsų apranga? Ar tai būtinybė apsisaugoti nuo aplinkos poveikio, nuo drėgmės ir temperatūros? Ar tai kažkas daugiau, kuriantis mūsų įvaizdį? O kas yra įvaizdis, kiek jis svarbus – ar jis leidžia mums laikinai pasipuošti, ar mes tampame iš tiesų tuo, kuo bandome atrodyti? Dabar drabužiai internetu mažomis kainomis lengvai prieinami beveik kiekvienam iš mūsų. Tad beveik kiekvienas iš mūsų turi ir tą puikią galimybę apsivilkti tai, ko tikrai nori. Ką tai reiškia? Reiškia, kad renkamės ne tik tai, kas patogu, bet ir kas atrodo labai stilinga. Dalinuosi savo mėgstamiausiųjų sąrašu, kokia mano turima apranga man tikrai labai patinka, kurią mielai dėvėčiau ir dažniau.

Patogūs drabužiai

Kur pirkti drabužius?Visų pirma man apranga turi būti patogi. Žinau žmonių, kurie renkasi pagal antrąjį kriterijų – daugiausiai dėmesio kreipia į išvaizdą. Jeigu reikės, eis visiškai spaudžiančiais batais, veržiančiomis kelnėmis ir panašiai, nes svarbiausia jiems, kad būtų kuo gražiau. Tačiau man visada apranga pirmiausiai būdavo patogumo dalykas. Net tada, kai ėmiau pamažu atsigręžti į madą, vis tiek teko pripažinti faktą, kad svarbiau yra ne gera išvaizda, kokybiško įvaizdžio sukūrimas, bet patogumas. Vasarą su drabužiu turi būti vėsu ir laisva, – žiemą – šilta ir lengva. Tad labai mėgstu kelis didelius megztinius, į kuriuos žiemą galiu įsirausti kaip į patalynę, ir pasijausti tikrai labai maloniai. O vasarą man labai patinka kelios lengvos suknelės, kurios neturi jokių stiliaus požymių, tačiau su jomis taip malonu eiti vėjui pučiant. Tai yra drabužiai internetu pirkti kažkada, dėl kurių nesigailėjau.

Stiliaus viršūnė

Nesiginčysiu, turiu ir stilingai atrodančių dalykų. Pirmiausiai tai būtų tie drabužiai internetu, kuriuos padėjo išsirinkti madą ir dizainą studijuojanti draugė. Turbūt geriausiai atrodo odinis švarkelis, kurį, tiesą pasakius, ne tiek ir daug kartų buvau apsivilkusi, tačiau su kuriuo atrodau nuostabiai. Tikiu, kad atėjus pavasariui, dar bus jį galima prie ko nors priderinti, nes toks jis turbūt dar tik atėjo į madą. Taip pat labai stilingais pavadinčiau plėšytus džinsus, per kuriuos švilpia vėjas, bet kai jis švilpia, tai tada galvoji, kad čia gal mados vėjas iš tikro švilpia. Be to, dar labai stilingi yra ir keli šalikai, kuriuos užsirišu net ir karštą dieną, jeigu tik noriu atrodyti labiau pasipuošusi, kadangi visokių kitokių labai nemėgstu papuošalų. Tai štai ir viskas.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *