Automobilių nuoma – kam pirkti, jei gali nuomotis?

Reikia pripažinti, jog auto nuoma Lietuvoje turėjo tikrų iššūkių, nes visuomet buvo laikoma kaip prabangia verslininkų keliavimo alternatyva. Tikriausiai dažnas pastebėjo, jog dauguma lietuvių linkę tikėti stereotipais, tvirtinančiais apie aukštas kainas ir prabangą, nė nepasigilinant į kainų pasiūlymus ir paskaičiavimus. Vis dėlto atsiradus trumpalaikei automobilių nuomai, šiandien Lietuva labiau pasitiki šiomis paslaugomis. Didžiąją dalį klientų sudaro jauno ar vidutinio amžiaus žmonės, kurie automobilių nuomos paslaugose įžvelgia daugiau privalumų.

Taupantiems

Auto nuomaIš tiesų, pats didžiausias stereotipas, jog auto nuoma yra brangi paslauga yra visiška priešingybė realybei. Šia paslauga lietuviai dažniau pradėjo naudotis ekonominės krizės metu, kai kuro kainos ir automobilio eksploatavimo išlaidos buvo milžiniškos. Automobiliu naudojantis ne kasdien, jo nuoma sutaupydavo kur kas daugiau pinigų nei nuosavas automobilis. Visų pirmiausia, tai didžioji dalis automobilių turi nemažą „nemokamų kilometrų“ kiekį, kuris jau įeina į nuomos kainą ir dažniausiai to kiekio pakanka kelionei. Visų antra, jums nereikia rūpintis eksploatacijos išlaidomis, kurios automobilio kainą iškelia kur kas aukščiau nei automobilių nuomos paslaugos. Tad drąsiai galima teigti, jog nuomotis automobilį tiek trumpam, tiek ir ilgesniam laikui išties apsimoka labiau nei naudotis nuosavu.

Saugumas

Visi automobiliai, kuriuos galite išsinuomoti yra vieni naujausių modelių, todėl jie visi yra ypatingai saugūs, todėl keliaujant tolimesnius atstumus galite būti tikri, jog nepapulsite į nesaugias ar nemalonias situacijas, kurios gali sutrikdyti išvyką. Negana to, reikia atkreipti dėmesį, kad planuojama apmokestinti automobilių, kurie skaičiuoja jau daugiau nei dešimt metų, naudojimą ne tik dėl ne ekonomiškumo, bet ir saugos nebuvimo rizikos. Todėl naudojantis senu automobiliu išleisite kur kas daugiau pinigų už pasenusią apsaugos sistemą.

Užsienyje

Užsienyje nuomotis automobilį yra itin populiaru tiek verslininkams ir pasiturintiems žmonėms, tiek ir paprastiems gyventojams. Dauguma jų supranta, jog tai yra patogus ir pigus būdas keliauti greičiau, todėl būtent dėl remiantis šiuo funkcionaliu pavyzdžiu buvo įkurtos pirmosios auto nuomos paslaugos Lietuvoje. Šiandien galiausiai turime funkcionaliai veikiančias trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas visuose didžiuosiuose miestuose bei baigiančius sugriūti stereotipus apie aukštas kainas.

2 Comments

  1. BMW 5

    Vis labiau einama link to, kad automobilis tampa ne nuosavybe, bet nuomos objektu. Didžiausias to privalumas – sumokama atitinkama suma pinigų už tai, kad neskaudėtų galva

  2. Emilija

    Nu aš tai nepritariu, jog geriau nuomuotis, nei pirkti. Savo yra savo, pastatai kur nori, važiuoji kur nori, kada reikia, tada pasiemi, ir jei kalbama apie remontus, tai tiesiog reikia netingėti paieškoti autoserviso, kuriam atliekamos tikrai kokybiškos paslaugos ir tau gali lengvai sutvarkyti automibilį.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *