Atliksime auto stiklų remontą ir sumažinsime savo rūpesčius

Automobilio vairavimas reikalauja nepriekaištingos transporto priemonės eksploatacijos. Labai svarbu pasirūpinti tinkamu matomumu. Subraižytas, nelygus ar įdaužų turintis stiklas turi būti keičiamas nauju. Tiesa, kartais minėtuosius rūpesčius galima išspręsti kur kas lengviau ir pigiau – atliksime auto stiklų remontą ir ne tik sutaupysime, bet ir gražinsime pirminį stiklo tvirtumą be didesnių investicijų. Kitaip sakant, jei ant automobilio stiklo atsirado pažeidimų, nieko nelaukite ir kreipkitės į specialistus, kurie padės išspręsti jūsų rūpesčius.

Kodėl neverta ignoruoti ant stiklo atsiradusios įdaužos?

Stiklų remonto paslaugosTiek priekinis, tiek visi kiti automobilio stiklai turi būti tvarkingi. Jei ant stiklo atsirado įtrūkimų, turite 3 išeitis – pažeidimus galite ignoruoti, stiklą galite remontuoti arba seną gaminį keisti nauju. Lengviausia (ir, deja, pati dažniausia) išeitis, kurią pasirenka dažnas vairuotojas – įdaužos ar įtrūkimo ignoravimas. Žinoma, jei į jūsų automobilį buvo bandoma įsilaužti ar patekote į eismo įvykį ir automobilio stiklas buvo sugadintas, natūralu, kad būsite priversti galvoti apie stiklo keitimo darbus, tačiau tuo atveju, jei į stiklą atsitrenkė akmenukas ar atsirado kitų mechaninių stiklo pažeidimų, paprastai nekreipiame dėmesio. Toks požiūris gali sukelti kur kas daugiau rūpesčių, nei manote. Visų pirma, net ir menkiausia įdauža gali pradėti plėstis ir apimti vis didesnę stiklo dalį, antra, ant priekinio stiklo esantis pažeidimas gali keisti jūsų matomumą ir trukdyti optimaliam eismo stebėjimui. Galiausiai, reikia pripažinti, kad atsiradusi įdauža niekur nepranyks, o laikui bėgant jų tik daugės. Tai reiškia, kad po kurio laiko stiklo remontas bus nebeįmanomas, todėl jums teks atverti piniginę stiklo keitimui.

Ką reikėtų žinoti apie stiklo remontą ir keitimą?

Jei ant stiklo atsirado pažeidimas, siūlome nieko nelaukti ir parodyti automobilį stiklų meistrams, pvz., AGN stiklai siūlo kompleksines stiklo kokybės gerinimo paslaugas, atlieka stiklo remontą ir keitimą, dirba su moderniomis technologijomis ir aukštos kokybės medžiagomis, todėl gali užtikrinti nepriekaištingą ir ilgaamžį rezultatą. Kad išvengtumėte didesnių rūpesčių ir būtumėte patenkinti transporto priemonės eksploatacija, niekuomet neatidėliokite remonto darbų. Maža įdauža gali būti sėkmingai pašalinama per maksimaliai trumpą laiką (paprastai remonto darbai nereikalauja net pusvalandžio) už minimalią kainą. Stiklui grąžinamas pirminis tvirtumas, o jūs esate apsaugoti nuo kur kas brangesnės stiklo keitimo procedūros. Iš kitos pusės, tam tikrose situacijose remonto paslaugos negali būti teikiamos, pvz., jei pažeidimas yra apėmęs gana didelį stiklo plotą, jei jis yra pernelyg nutolęs nuo krašto, taip pat – jei stiklas išvagotas daugybės nelygumų ir pažeidimų.

1 Comment

  1. Greta

    Ir būtinai pasikeiskite valytuvus , nes pastarieji po tokių įvykių būna sugadinti..

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *